tanitim@esenyurt.edu.tr 444 9 123

Başvuru ve Kayıt

İESÜ-TYEM’in Türkçe Eğitimi Programına kayıt yapmak isteyen yabancı uyruklu öğrenciler Merkez’imize gelerek Başvuru Kayıt Formunu doldurduktan sonra alacağı kur veya kur paketinin ücretini İESÜ-TYEM’in banka hesabına yatırır ve dekontu merkezimize teslim ederek sözleşmenin bir nüshasını alır. Ücret yatırıldıktan itibaren öğrenci önceden belirlenmiş en yakın  tarihte eğitime başlar. İESÜ-TYEM’in kur ücretleri sabittir ve sadece alınan kararlara göre indirim uygulanabilir. 
 
İESÜ-TYEM tarafından kesin kayıt hakkı tanınan ve eğitim programı ödemesini gerçekleştiren öğrencilerimize başvurduğu programın başlama tarihinden 2 hafta öncesine kadar İESÜ-TYEM’e programa katılamayacağına dair yazılı başvuruda bulunma hakkı tanınmaktadır. 2 hafta önceden yazılı başvuruda bulunmayan katılımcılara programa katılmama sebebine bakılmaksızın herhangi bir geri ücret ödenmesi yapılmayacaktır.  
 
TÖMER’de kurslar yılın 12 ayı, haftanın 7 günü, 09:00-21:00 saatleri arasında resmi ve dini bayram tatilleri dışında devam eder. TÖMER’den kaynaklanan nedenlerle iptal edilen kurs saatleri telafi edilir.

Dosya Adı
Başvuru Formu.docx İndir Göster
Başvuru Formu (Arapça).docx İndir Göster